Hotel Kudowa

ul. Pogodna 16, 57-350 Kudowa-Zdrój (zobacz na mapie)
www.hotelkudowa.pl
tel.: +48 74 866 50 00

OFERTA SPA       POKOJE       RESTAURACJA

 

Hotel Kudowa****  Manufaktura Relaksu to pierwszy w pełni klimatyzowany obiekt na terenie Ziemi Kłodzkiej. Naszym Gościom gwarantujemy pełny relaks i regenerację sił. Dbamy, aby każdy poczuł się komfortowo i w pełni zrelaksowany.

Hotel dysponuje 63 komfortowo urządzonymi pokojami, kameralną Restauracją Moniuszko wraz z tarasem letnim, Lobby Barem, trzema salami konferencyjnymi oraz Centrum Zdrowia i Urody SPA z krytym basenem i światem saun. Hotel posiada dwie windy pozwalające na swobodną komunikację między wszystkimi kondygnacjami oraz obszerny, monitorowany i ogrodzony parking. Na terenie całego obiektu działa bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Urządzone z wielką starannością wnętrza zapewnią doskonały wypoczynek, a dyskretna obsługa zatroszczy się o spełnienie wszelkich Państwa wymagań.

Położenie Hotelu Kudowa**** w kurorcie Kudowa Zdrój stanowi dużą atrakcję ze względu na tradycję turystyczno-uzdrowiskową Kudowy. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo przepięknych Gór Stołowych oraz trasa tranzytowa Wrocław-Praga (700m od hotelu).