Hotel APOLLO

ul. Kąpielowa 11, 76-153 Darłowo (zobacz na mapie)
www.hotelapollo.pl
tel.: +48 94 314 24 53

Hotel Apollo w Darłowie to luksusowy hotel nad polskim morzem. Położony jest przy samej plaży, w sąsiedztwie różanej wydmy, w centrum nadmorskiej dzielnicy Darłowa – Darłówka Wschodniego.

Hotel Apollo w Darłowie to historyczny obiekt o kameralnym charakterze. Pochodzi
z XIX wieku i jest jedynym tego typu hotelem na Pomorzu.

Dogodna lokalizacja oferuje noclegi blisko plaży nad Bałtykiem oraz stylowa fontanna od frontu hotelu pośród spacerowego skweru z rzadką roślinnością pozwolą Państwu spędzić wymarzony urlop nad morzem w atmosferze relaksu i odprężenia. 

W naszej ofercie znajdują się pokoje z widokiem na morze lub na uroczy skwer spacerowy z fontanną. Wszystkie oferowane przez nas noclegi – począwszy od jedno- lub dwuosobowych pokoi typu Standard, aż po luksusowe pokoje De Lux oraz apartament – są wyjątkowo komfortowe. Aby wzbogacić i urozmaicić Państwu pobyt oferujemy także bezpłatne wypożyczenie sprzętu plażowego, różnego typu zabawek dla dzieci, wanienki do pokoju czy łóżeczka. 

Oprócz tego, po całym dniu spędzonym na plaży, w hotelu czekają na Państwa liczne gry i zabawy m.in. XBOX Kinetic, piłkarzyki, gry planszowe, oraz biblioteka z bajkami dla dzieci. Do Państwa dyspozycji jest także stylowo urządzona Restauracja Plażowa, w której, aby ułatwić Państwu pobyt z dziećmi, dostępne są krzesełka do karmienia oraz specjalne nakrycia dla dzieci. 

Dodatkowe atrakcje

Hotel Apollo to także moc atrakcji dla Państwa dzieci na świeżym powietrzu. Z myślą o nich stworzyliśmy ogrodzony i monitorowany plac zabaw z trampoliną. Dla rodziców oferujemy szeroki wachlarz masaży leczniczych i relaksacyjnych. Współpracujemy także z pobliskim Aqua Parkiem, w którym można skorzystać z kręgielni lub zrelaksować się po aktywnym dniu w saunie bądź w jacuzzi. Będąc gościem hotelu Apollo otrzymasz specjalny rabat na wspomniane wyżej usługi.