Hotel Afrodyta Business & Spa

ul. Letniskowa 4A, 96-325 Radziejowice (zobacz na mapie)
www.afrodytaspa.pl
tel.: 22 212 87 55

GROTA SOLNA       SAUNA FIŃSKA      MŁODZIEŻOWE SPA       ODCHUDZANIE       VIDEO

 

Zaledwie 30 km od Warszawy, 4 km od trasy katowickiej, w miejscowości Radziejowice, na skraju starego sosnowego lasu, znajduje się Hotel Afrodyta Business & SPA ****

Miejsce szczególne, bo choć położone w zasięgu stolicy, to pozwala poczuć się tak, jak byśmy byli gdzieś daleko od miasta, na łonie natury, z dala od pośpiechu, hałasu, gwaru i codzienności. 

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia, dzięki którym świadczymy usługi najwyższej jakości, dopasowując zabiegi i kuracje do indywidualnych potrzeb.

Nasz instytutu SPA & Wellness jest autoryzowanym Ośrodkiem Odnowy francuskiej firmy Thalgo.

Szczególnie dumni jesteśmy z masaży autorskich i terapii ajurwedyjskich, które podchodzą holistycznie do człowieka i dotyczą każdego aspektu życia.

Zapraszamy Państwa do świata relaksu na odpoczynek „bez pośpiechu”.

Zapraszamy do dwupoziomowego kompleksu SPA o powierzchni 700 m2. Na parterze znajdziecie Państwo recepcję SPA oraz kompleks składający się z: sauny fińskiej, sauny fizjologicznej, jacuzzi i strefy relaksu.

Serce SPA znajduje się na najniższej kondygnacji hotelu i składa się z 15 gabinetów zabiegowo-relaksujących, oraz groty solnej. Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych: Thalgo i Ella Bache na twarz i ciało zadowoli gusta i potrzeby każdego, kto do nas zawita. Oferujemy również okłady i kąpiele borowinowe oraz zabiegi z zakresu fizykoterapii: elektroterapię, krioterapię, magnetoterapię, laseroterapię i fototerapię.
 

GROTA SOLNA

 

Zapraszmy Państwa do skorzystania z seansu w grocie solnej. Zbudowana z naturalnych brył solnych, bogatych w minerały i mikroelementy stanowi doskonałe wsparcie w naturalnym leczeniu wielu chorób. Stworzony mikroklimat działa relaksująco i odprężająco, jest doskonałym miejscem wypoczynu po zabiegach spa. Zachęcamy do odwiedzin w seriach po 10 zabiegów co drugi dzień.
 

SAUNA FIŃSKA

 

Ogólne działanie sauny polega na pobudzeniu gruczołów dokrewnych i stymulacji układu odpornościowego, rozluźnienie napiętych mięśni i zrostów, poprawa ruchomości stawów. Sauna powoduje oczyszczenie skóry ze złuszczającego się naskórka i pobudza gruczoły potowe. Regularne cotygodniowe seanse w saunie chronią przed infekcjami dróg oddechowych, poprawiają ukrwienie skóry. Wskazania: podatność na infekcje, niskie ciśnienie krwi, choroby reumatyczne. Przeciwwskazania: stany po zawale serca, choroby serca i choroby krążeniowe, ostre infekcje przebiegające z wysoką gorączką, gruźlica, nowotwory, choroba wrzodowa, małe dzieci.

Sauna fizjologiczna na podczerwień:
Sauna fizjologiczna w porównaniu z saunami parowymi gwarantuje czterokrotnie większą skuteczność oczyszczania organizmu z toksyn. Ponadto niska temperatura podczas zabiegu nie powoduje ubocznych obciążeń układów krążenia i oddechowego.

 
MŁODZIEŻOWE SPA 

 

Nasz Instytut SPA i Wellness nie jest zarezerwowany wyłącznie dla dojrzałych osób. Uważamy, iż bardzo młode osoby wymagają takiej samej troski, co dorośli. Specjalnie dla wyjątkowych wymagań skóry Nastolatek i Nastolatków wprowadziliśmy linie zabiegów i kosmetyków, które pozwolą w pełni zadbać o młodą i zdrową cerę.

Nastolatki mogą wybierać pomiędzy zabiegami typowo leczniczymi (np.trądzik) a relaksującymi masażami

Nasza konsultantka – kosmetyczka ustali program leczenia trądziku oparty nie tylko na oczyszczaniu twarzy ale przy użyciu nowoczesnych technik laserowych i kosmetycznych, sprawi, iż proces terapeutyczny będzie znacznie krótszy. Mamy również sukcesy w leczeniu blizn potrądzikowych.

Swoje emocje możesz błyskawicznie rozładować korzystając z relaksujących masaży. Nie tylko zbawienny wpływ na ciało i duszę mają masaże relaksujące (np. ajurwedyjski, gorącymi kamieniami) ale też masaże klasyczne, które są niezastąpione przy bolącym kręgosłupie, dającym o sobie znać po długich wykładach.

Pomożemy Młodym Ludziom w przygotowaniu się np. na bal – oferujemy wyrównanie brwi, manicure i pedicure z malowaniem paznokci.

Polecane zabiegi dla Młodzieży:

  • Zabieg tradycyjny Thalgo przeznaczony dla każdej skóry z linii nawilżająco-odżywczej
  • Zabieg dla skóry tłustej i trądzikowej z mikronizowaną algą
  • Thalgodermyl – leczniczy zabieg dla osób z trądzikiem
  • Cold Marine Program – zabieg dla podrażnionej skóry wrażliwej
  • Thalgoderm mask + Raspberry extracts – odżywczy zabieg dla skory wrażliwej
  • Peeling ciała w kapsule młodości
  • Peeling ciała z masażem

 

ODCHUDZANIE STRUKTURALNE

 

Dieta strukturalna oparta jest o zasadę, iż wszystkie zalecane w niej produkty zostały wyselekcjonowane według kryteriów minimalnej kaloryczności i maksymalnej zawartości witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. W efekcie powstała lista pokarmów najbardziej wartościowych dla współczesnego człowieka. Ich regularne spożywanie zapewnia wzmocnienie, regenerację i odmłodzenie organizmu oraz trwałą redukcję masy ciała.

Dieta strukturalna doskonale sprawdza się podczas odchudzania, a jednocześnie jest zalecana w profilaktyce i leczeniu schorzeń cywilizacyjnych. Dieta strukturalna jest dietą pełnowartościową, a jej zasady są zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej i nauki o żywieniu.

Dzięki maksymalnym dawkom naturalnych witamin, minerałów i przeciwutleniaczy produkty diety strukturalnej zapewniają prawidłowe tempo podstawowej przemiany materii, nawet podczas znacznego ograniczania kaloryczności diety. W rezultacie nie występuje charakterystyczny dla większości diet odchudzających efekt jo-jo, a pozostanie na produktach strukturalnych, również po zakończeniu kuracji, umożliwia trwałe unormowanie masy ciała nawet bez ciągłego kontrolowania kaloryczności diety.

Nasz hotel jest jedynym Centrum na Mazowszu, które w swojej ofercie posiada program ,,Odchudzanie weekendowe wykorzystujące zasady diety strukturalnej’’.

VIDEO

 

Aktualne oferty specjalne

Kobiecy marzec w Hotelu Afrodyta**** Kobiecy marzec w Hotelu Afrodyta****

Z myślą o zmiennej kobiecej naturze, my Dzień Kobiet świętujemy cały miesiąc. Każdy weekend jest inny – zupełnie jak kobiety! Wybierz termin pasujący do Ciebie oraz Twoich...

gradient
Romantyczne walentynki w Hotelu Afrodyta **** Business & SPA Romantyczne walentynki w Hotelu Afrodyta **** Business & SPA

Wspólnie spędzone chwile są bezcenne. Możecie cieszyć się swoja obecnością, wspólnie marzyć, wspominać i pomyśleć tylko o sobie. Zapewnimy Wam niepowtarzalny klimat z...

gradient
Wielkanoc w Hotelu Afrodyta**** 4 dni od 344 zł/os./noc Wielkanoc w Hotelu Afrodyta**** 4 dni od 344 zł/os./noc

W tym wyjątkowym okresie najważniejsze jest być razem. Aby móc cieszyć się swoją obecnością pozwól, że to my wszystko przygotujemy. To będą wyjątkowe święta, pełne...

gradient
Ferie zimowe w Hotelu Afrodyta. Dzieci do 6 lat - GRATIS Ferie zimowe w Hotelu Afrodyta. Dzieci do 6 lat - GRATIS

Ferie to idealny moment, aby wyjechać za miasto, odpocząć i zdobyć nową energię. Komfort, relaks, moc atrakcji i świeże powietrze. Wszystko to sprawi, że będzie to...

gradient
Walentynki w SPA w Hotelu Afrodyta Business & SPA Walentynki w SPA w Hotelu Afrodyta Business & SPA

Zapraszamy na romantyczne chwile we dwoje w Hotelu Afrodyta ****. Weekend dla Dwojga to 3-dniowy pobyt (2 noclegi) rozpoczynający się zameldowaniem w apartamencie....

gradient
Weekend  z Madame Ella Bache Weekend z Madame Ella Bache

Madame Ella Bache przyjechała prosto z Paryża. Jest piękną i elegancką kobietą. Jej skóra jest alabastrowa i gładka, a cera pełna blasku. Poznaj sekret młodości Madame Ella...

gradient

Video

Hotel Afrodyta****Business & Spa Hotel Afrodyta****Business & Spa 16 października 2014