POZIOM 511 Design Hotel & SPA

ul. Bonerów 33, 42-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca (zobacz na mapie)
www.poziom511.com
tel.: +48 32 746 28 00
tel.: +48 600 462 800
fax.: +48 32 746 28 01

SPA     ZABIEGI      RESTAURACJA     

 

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.

Ulokowany na szczycie najwyższego wzniesienia Jury, pośród zieleni i wapiennych skał, 300 metrów od imponujących ruin Zamku Ogrodzienieckiego, przyciąga nie tylko ludzi, którzy chcą aktywnie spędzać czas, ale także wszystkich, którzy poszukują spokoju, harmonii i nowych wrażeń.

Wbudowanie bryły budynku w skałę wapienną, która stała się elementem architektonicznym i designerskim, odzwierciedliło symboliczne znaczenie powstania
i istnienia Poziom 511, przemijalności i stałości, możliwości łączenia ze sobą form nowoczesnych i tradycyjnych. Tutaj nowoczesny design, hołdujący prostym formom
i funkcjonalności, został zamknięty w przestronnych wnętrzach osłoniętych szklaną fasadą i wtopiony w naturę.

Jura Krakowsko-Częstochowska jest idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek: kochających piesze lub rowerowe podróże, wspinaczkę, jazdę na nartach, poszukujących nowych, nieszablonowych trendów w turystyce i rekreacji. Jura jest także doskonałą alternatywą dla osób szukających miejsca pozwalającego na wyciszenie się, oczyszczenie umysłu, bliskiego kontaktu z naturą, która właśnie tutaj, niezniszczona wielkomiejskim zgiełkiem ukazuje piękno swojej istoty, zapewniając intensywność wrażeń.

OFERTA SPA

 

511 MEDI SPA zaprasza do ekskluzywnego świata zabiegów na twarz i ciało opartych na wiodących markach kosmetycznych Ericson Laboratoire, Diego Dalla Palma i Selvert Thermal, OPI, gdzie o piękno i komfort Gości troszczy się wykwalifikowany personel. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i profesjonalną diagnozą skóry. 


                                                                                                   OFERTA ZABIEGÓW

Kompleksowość oferty zabiegów dostępnych w 511 MEDI SPA podkreślają również urządzenia najnowszej technologii - nieinwazyjne urządzenie estetyczne przeznaczone do poprawy wyglądu i kondycji skóry oraz modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu Maximus TriLipo oraz OxyGeneo – innowacyjna technologia służąca do optymalnego złuszczenia i oczyszczenia zewnętrznej warstwy skóry, zwiększenia naturalnego dotlenienia komórek skóry od wewnątrz oraz zapewniająca infuzję cennych składników rewitalizujących skórę.

511 MEDI SPA to nie tylko relaks i profesjonalna pielęgnacja, ale również innowacyjne zabiegi kosmetyczne, które działają na pograniczu kosmetologii, dermatologii
i medycyny estetycznej.
Odpowiednio dobrane, nie tylko idealnie przygotują Twoją skórę do zabiegów medycznych, ale będą także doskonałą terapią po nich.

Dla wszystkich klientów konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej jest bezpłatna!

Podczas pobytu w hotelu Goście mogą dowolnie korzystać ze strefy wellness - dwudziestometrowego basenu, jacuzzi z hydromasażem oraz przylegającej do naturalnej wapiennej skały łaźni parowej i sauny.      

Zatrzymaj się na chwilę, weź głęboki oddech i odzyskaj równowagę…

STREFA WELLNESS

RESTAURACJA

 

POZIOM 511 to miejsce słynące z najlepszej restauracji na Jurze. Stylowe i niebanalne wnętrza, dania tworzone z pasją i doskonałym wyczuciem kulinarnych trendów przez Szefową Kuchni Oliwię Bernady.

511 BAR & RESTAURANT przyrządza dla swoich Gości dania pełne aromatów, urzekające prezencją, ale przede wszystkim oczarowujące smakiem - zdecydowanym, bezpośrednim, czasem lekko zaskakującym ale za każdym razem… zachwycającym.

511 BAR & RESTAURANT oferuje aż dwie karty - jedną, która na stałe zdobyła uznanie naszych Gości, oferując szeroki wachlarz wybornych dań. Druga karta to dzieło autorskie, którą tworzy Oliwia w zależności od wielu czynników: sezonu na produkty, jakie oferuje Jura, wg pomysłów i inspiracji z podróży, wynikające ze spotkania z niezwykłymi osobami, które przyczyniły się do powstania nowego projektu kulinarnego.  Karta autorska cieszy się ogromnym zainteresowaniem dzięki swojej zmienności
i łączeniu lokalnych tradycji z nowoczesnym spojrzeniem na sztukę kulinarną.

MENU RESTAURACJI


Wybór lokalnych wytwórców to także świadome kreowanie pozytywnego trendu, aby korzystać jak najwięcej z dobrodziejstw otaczającej nas natury, która jest nierozerwalnie związana z Poziom 511. Chcemy, aby jak najwięcej składników miało znane, bliskie pochodzenie, a dzięki temu kontrolowaną, zaufaną jakość.

Dołączenie do powyższego wyselekcjonowanej karty win powoduje, że całość doznań pozostawia wrażenia, do których chce się wracać.

BOOK & COFFEE

Zapraszamy do kawiarni w holu głównym, gdzie serwujemy świeżo parzoną kawę, herbatę, owocowe koktajle oraz inne napoje orzeźwiające, a także słodkie przysmaki. Tutaj znajduje się także niewielki bookstore, w którym każdy znajdzie dla siebie lekturę na leniwe popołudnie. Wiosną i latem przyjemności czytania można oddać się leżakując na trawie, tuż przed wejściem do hotelu, w otoczeniu zieleni i skał. 

Aktualne oferty specjalne

Majówka w Hotelu Poziom 511 Majówka w Hotelu Poziom 511

Spędź długi weekend majowy wśród Jurajskich Ostańców. Zapraszamy do aktywnego wypoczynku - naturalnie w POZIOM 511 Design Hotel & SPA. Cena pakietu zawiera: 3 noclegi w...

gradient
Wielkanoc w POZIOM_511. Świąteczny odpoczynek i wyjątkowy koncert w cenie pakietu! Wielkanoc w POZIOM_511. Świąteczny odpoczynek i wyjątkowy koncert w cenie pakietu!

Zapraszamy na rodzinną Wielkanoc do POZIOM 511 Design Hotel & SPA. Termin: 30.03-02.04.2018 Cena pakietu zawiera: 3 noclegi w komfortowym pokoju lub apartamencie w...

gradient