Dworek Gościnny

Park Górny 7, 34-460 Szczawnica (zobacz na mapie)
www.dworekgoscinny.pl
tel.: +48 18 540 04 44

SALE  KONFERENCYJNE      RESTAURACJA      ATRAKCJE      VIDEO

 

Witamy w Dworku Gościnnym!
Dworek Gościnny, uosobienie czasów największej prosperity Szczawnicy, dziś ponownie zachwyca swoim rozmachem, nowoczesnością i niepowtarzalnym stylem. Położony w sercu pienińskiego kurortu, otoczony zielenią Parku Górnego, łączy w sobie czar i urok minionej epoki ze współczesną funkcjonalnością.

Gości Dworku Gościnnego witają niezwykłe wnętrza w stylu art deco, które są połączeniem wyszukanego smaku i najwyższej jakości materiałów z nutą regionalnego klimatu. Pod eleganckimi i stylowymi aranżacjami kryją się najnowocześniejsze systemy multimedialne, a kompleksowa informatyzacja budynku pozwala na koordynację najbardziej złożonych eventów. 

Obszerne i przeszklone Foyer oraz Biblioteka umożliwiają dowolną aranżację i dostosowanie wnętrza do potrzeb i wymagań organizowanego wydarzenia. Stanowią doskonałe miejsce na powitanie Gości lub organizację koktajlu, coffee break’u czy też przygotowanie stanowisk wystawowych oraz ekspozycji.  

Dodatkowo, Dworek oferuje możliwość zorganizowania prezentacji na zewnątrz obiektu. Imponujący swą architekturą budynek z otaczającym go obszernym dziedzińcem i parkiem modrzewiowym stwarza warunki do ekspozycji wielu różnorodnych produktów. 

Dworek Gościnny jest klimatyzowany i, dla bezpieczeństwa naszych Gości, monitorowany. Budynek posiada profesjonalne, w pełni wyposażone zaplecze z wydzieloną strefą VIP. Dworek Gościnny, podobnie jak przylegające do niego ogrody oraz tarasy objęte są bezprzewodową siecią Wi-Fi.

 

Szkolne Zaplecze szkolne ilość miejsc:
Konferencyjne Zaplecze konferencyjne ilość miejsc: 362
Kinowe Zaplecze kinowe ilość miejsc: 362
Bankietowe Zaplecze bankietowe ilość miejsc: 250-600

Jesteście znudzeni standardowymi konferencjami i pragniecie zorganizować coś wyjątkowego dla swoich klientów, partnerów biznesowych czy pracowników? Dworek Gościnny w Szczawnicy jest idealnym miejscem, by zwykłą konferencję zamienić w ciekawe spotkanie. 


SALE  KONFERENCYJNE

 

   
SALA GŁÓWNA

Sercem Dworku Gościnnego jest sala teatralna, która zaskakuje swoich Gości dużą powierzchnią i przestronnością. Przeznaczona jest dla 362-osobowej widowni i została zaprojektowana w taki sposób, aby mogły odbywać się w niej wszelkiego rodzaju imprezy biznesowe i firmowe. Dzięki szeregowi użytecznych rozwiązań technicznych, pozwalających - między innymi - na automatyczne złożenie foteli, możliwe jest w kilka sekund przekształcenie sali teatralnej w salę balową o powierzchni 420m²

Dzięki automatycznie składanej widowni oraz modułowej scenie sala może zostać zaaranżowana i dostosowana do potrzeb wydarzenia. Oferując wiele możliwości i rozwiązań może być sceną prestiżowej gali, miejscem firmowych szkoleń, obrad kongresu czy konferencji, jak również przestrzenią dla pokazów mody czy prezentacji produktu, także wielogabarytowego np. samochodów.

Światła żyrandoli oraz reflektory punktowe umieszczone w sali od wysokości 14 metrów pozwalają stworzyć ciepłą atmosferę oraz zachwycić i porwać zmysły Gości. 

Dane techniczne:

 • Audytorium: 362-osobowe;
 • Sala balowa: 420m2 (po złożeniu stopni widowni);
 • Scena: standardowa konfiguracja 1600 cm x 800 cm, wysokość 90 cm (scena składa się z wielu modułów o wymiarach 180cm x 90cm, z których każdy może być dowolnie przestawiany tworząc układ w zależności od potrzeb);
 • Sala jest w pełni klimatyzowana.
   

Ponadto dla firm, które podczas kongresu chciałyby wystąpić z prezentacją swojego produktu, udostępniamy kilka miejsc wystawienniczych we foyer, co pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z ofertą. 

FOYER

Foyer to półokrągłe, przestronne pomieszczenie. Pierwotnie mieścił się tam taras. W trakcie odbudowy Dworku Gościnnego został on zabudowany i zmieniony we foyer z klasyczną dekoracją dopełnioną ogromnym kryształowym żyrandolem zawieszonym w samym jego sercu.

Dzięki doskonałemu nasłonecznieniu oraz sięgającym od podłogi do sufitu oknom, foyer jest idealnym miejscem na powitalne przemówienia, organizację wystaw oraz ekspozycji. Dodatkowo, w trakcie wydarzeń, na sali główniej Dworku organizowane są tutaj przerwy kawowe, koktajle oraz obiady. 

Dane techniczne:

 • powierzchnia 180 m2
 • przenośny bar umożliwiający różne rozwiązania organizacyjne
 • bezpośredni dostęp do sali głównej.


BIBLIOTEKA

Biblioteka urządzona w angielskim klimacie oraz masywne, aksamitne meble gwarantują, że przebywający tu Goście będą czuli się komfortowo i swobodnie. Bar w stylu art-deco i dyskretna obsługa kelnerów pozwoli Gościom zatopić się w niezwykłej atmosferze i cieszyć roztaczającym za oknami widokiem na pełny zieleni park. To idealne miejsce na odpoczynek czy przerwę kawową.

Dane techniczne:

 • powierzchnia 116 m2
 • aksamitne fotele i stoliki klubowe
 • bar oraz duże zaplecze
 • bezpośredni dostęp do sali głównej. 

 

RESTAURACJA 

 

Uzupełnieniem całości jest wykwintna kuchnia restauracji Jazz Bar usytuowanej na parterze Dworku Gościnnego. Kontrastowy dobór kolorów wnętrza, faktury tkanin oraz subtelne oświetlenie czynią Jazz Bar restauracją pełną czaru i niezwykłej elegancji. 

Wnętrze pełne czarnego i czerwonego aksamitu, ciężkie zasłony, wygodne fotele i komfortowe sofy zapraszają Gości Jazz Baru na relaks. W półmroku kabaretowej atmosfery Jazz Bar staje się idealnym miejscem na kolacje VIP, przerwy kawowe, a także spotkania biznesowe czy negocjacje. Wieczorne koncerty i występy muzyczne umilają czas spędzony w restauracji. 

Przeszklone drzwi, umieszczone się wzdłuż całej restauracji, wychodzą na przestronny taras otulony wysokimi modrzewiowymi drzewami. Jest to także idealne miejsce na koktajl lub późny aperitif. 

Restauracja serwuje potrawy podczas wszelkich wydarzeń odbywających się w Dworku, dzięki czemu są świeże i zawsze na czas. Oferuje kuchnię międzynarodową i azjatycką, jak również specjały kuchni polskiej. Menu wydarzenia może być dobrane a'la carte lub przygotowane na zamówienie i zgodnie z życzeniami podawane w formie coffee break'u, bufetu lub być serwowane przez kelnerów. Wszystkie potrawy przygotowywane są przez naszych doświadczonych kucharzy z dbałością o każdy szczegół. 

Dane techniczne:

 • powierzchnia sali 177 m2, scena 11m x 2,2 m – istnieje kilka możliwości organizacji pomieszczenia dla całkowitej liczby 100 osób;
 • bezpośredni dostęp do garderoby oraz toalet;
 • obiekt przystosowany dla inwalidów;
 • taras z 110 miejscami. 

 

ATRAKCJE  DODATKOWE

 

Dodatkowo, należąc do Grupy Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica, posiadamy wiele możliwości na organizację atrakcji dodatkowych dla uczestników konferencji czy spotkania firmowego, tak aby cały pobyt stał się wyjątkowym biznesowym wydarzeniem. Proponujemy m.in. takie atrakcje jak: 

 • kuligi/przejażdżki wozem w Stadninie Rajd,
 • wieczór z grillem przy akompaniamencie kapeli góralskiej,
 • niedzielny brunch, 
 • organizację koncertu czy występu artystycznego, 
 • spływ przełomem Dunajca,
 • oraz wiele innych atrakcji turystycznych Szczawnicy. 

Oferujemy także zakwaterowanie dla uczestników w naszych hotelach oraz willach, jak również bogate zaplecze gastronomiczne na organizację kolacji biznesowych, bankietów czy wieczornych spotkań. 

 

VIDEO

 

 

POZNAJ  NASZE  POZOSTAŁE  OBIEKTY:

Modrzewie Park Hotel   Hotel Nawigator***       

Video

Dworek Gościnny Dworek Gościnny 26 lutego 2015