Hotel Kopieniec Fizjo - Med & SPA

ul. Budzowa 45 G, 34-531 Murzasichle (zobacz na mapie)
www.kopieniec.pl
tel.: +48 18 533 05 56

SPA  ODNOWA BIOLOGICZNA  REHABILITACJA   MEDICAL SPA  POKOJE  RESTAURACJA

 

Kopieniec**** Fizjo-Med & SPA to nowoczesny, luksusowy i kameralny hotel w malowniczej miejscowości Murzasichle nieopodal Zakopanego. Proponujemy Państwu pobyt w wysokiej klasy apartamentach i pokojach, które pozytywnie zaskoczą niebanalnym wystrojem i z wnętrza których będą Państwo mogli podziwiać panoramę Tatr.

Kopieniec**** Fizjo - Med & SPA w górach poprawi nastrój każdego Gościa. To idealny sposób na wypoczynek – zarówno dla zapracowanych, młodych ludzi, zakochanych par marzących o romantycznym weekendzie w SPA dla dwojga, jak również seniorów, poszukujących najlepszego dla siebie turnusu.

Posiadamy najnowocześniejsze zaplecze fizjoterapeutyczne na Podhalu wyposażone w specjalistyczny sprzęt. Wykonujemy zabiegi w oparciu o najnowsze procedury medyczne. Zachęcamy do skorzystania z wszechstronnej terapii z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, leczenia kręgosłupa, fizykoterapii, kinezyterapii oraz balneologii. Nad wszystkim czuwają wybitni eksperci z zakresu tej dziedziny.

Nasze medical SPA oferuje gamę zabiegów upiększających i relaksujących, które stanowią dopełnienie wypoczynku i leczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo odnowę biologiczną, profesjonalne zabiegi kosmetyczne, masaże wykonywane przez specjalistów oraz sauny (fińska i łaźnia parowa).